
Oeteldonkse podcast: Daantje Woenders en de GeminteRaod
De nieuwste aflevering van de Oeteldonkse Podcast staat online! Te gast zijn Daantje Woenders en namens de GeminteRaod, Caspar Krielaars.
Oeteldonkse liefde en gein in je oren
Waarom wordt Daantje Woenders met carnaval overgedragen van Peer naar de Prins? Welke rollen zijn er allemaal binnen de GeminteRaod? Dit en meer, bijvoorbeeld vele leuke anekdotes, hoor je in de nieuwste aflevering van de Oeteldonkse podcast.
Luister de nieuwste aflevering
Geniet en kom alvast in de sfeer. Te beluisteren via je favoriete podcast kanalen. Je kunt de podcast ook via onze website luisteren.
Abonneer op de podcast en mis niks
Luister alle afleveringen van de Oeteldonkse Podcast! Abonneer je via jouw favoriete streamingsdienst op de podcast en mis niks.
Podcast Vraog ut Veur un Vriend
Wil je nog veel meer horen? Dan hebben we goed nieuws! Beluister ook de podcast Vraog ut Veur un Vriend. In het tweede seizoen van deze podcast beantwoorden vier oud-leden van de Biezenpèrdjes diverse vragen die je eigenlijk niet durft te stellen. Zo vragen ze zich af wat leuker zou zijn: Prins of Peer. Ook komen de kinderen van de mannen aan het woord in een speciale aflevering over verjonging.
Er staan inmiddels al 6 afleveringen online, en er volgen er nog meer. Abonneer je ook op de Vraog ut Veur un Vriend-feed om een melding te krijgen wanneer de nieuwe afleveringen verschijnen.