Momenteel bekijk je deze website in een verouderde browser.

Benoeming Nathalie Falkenburg en Chantal Haagmans als nieuwe Ministers

Tijdens de vergadering van het Boerenparrelement op dinsdag 22 april zijn twee belangrijke benoemingen bekrachtigd: Nathalie Falkenburg en Chantal Haagmans-van Haaften treden toe tot de Ministerraad als respectievelijk Minister van Jeugdzaken en Minister van Pers, Publiciteit en Communicatie.

Nathalie Falkenburg nieuwe Minister van Jeugdzaken

Na acht betrokken jaren neemt William Koppers afscheid als Minister van Jeugdzaken. Met zijn vertrek komt er ruimte voor een frisse blik én voortzetting van een stevig fundament. Nathalie Falkenburg (50) is door het Boerenparrelement benoemd als zijn opvolger.

Nathalie is geen onbekende binnen Oeteldonk en binnen het ministerie: als voorzitter van één van de commissies heeft zij zich jarenlang met veel energie ingezet voor de jeugd in Oeteldonk. Haar betrokkenheid, kennis van zaken én warme persoonlijkheid maken haar uitermate geschikt voor deze functie. 

Ze staat bekend als een sterke communicator met een natuurlijke manier van leidinggeven. In haar visie presenteerde Nathalie een toekomstgericht plan waarin traditie en vernieuwing hand in hand gaan. Met deze aanpak wil zij bijdragen aan de duurzame ontwikkeling van het Oeteldonkse carnaval, met behoud van het unieke karakter van ‘ons feest der feesten’.

Chantal Haagmans-van Haaften nieuwe Minister van Pers, Publiciteit en Communicatie (PPC)

Na het vertrek van Rinske van Kasteren ontstond de vacature voor Minister van PPC. Chantal Haagmans-van Haaften (53) werd door de Ministerraad voorgedragen als de juiste persoon om invulling te geven aan deze sleutelrol.

Chantal beschikt over ruime ervaring in strategische communicatie, zowel in de publieke als private sector. Ze weet wat er nodig is om een organisatie richting te geven, in beweging te brengen en te houden. Ze heeft een heldere visie op communicatiebeleid, een sterk analytisch vermogen en oog voor verbinding. Als Oeteldonkse benadrukte Chantal het belang van traditie in communicatie: niet alleen informeren, maar ook uitstralen waar Oeteldonk voor staat. Zij ziet zichzelf dan ook nadrukkelijk als ambassadeur van het Oeteldonkse gedachtegoed, binnen én buiten onze vereniging.

Vooruitblik

Met de benoemingen van Nathalie en Chantal zijn twee krachtige, bevlogen vrouwen toegevoegd aan het bestuur van de Oeteldonksche Club, waarmee de Ministerraad compleet is. Beide dames brengen ervaring, visie en enthousiasme mee en zijn gedreven om samen met hun collega-ministers de komende jaren verder te bouwen aan een stevig en toekomstgericht Oeteldonk.

Terug naar boven