Momenteel bekijk je deze website in een verouderde browser.
Datum:
zaterdag, 01 maart 2025
Tijd:
13:11 - 17:11 uur
Start kaartverkoop:
01-02-2025
Locatie:
Hoftheather der Amadeiro’s – ’s-Hertogenbosch
Opmerking:
Voorverkoop Grootpronkers start 30 Januari 11:11 uur Voorverkoop overige leden OC start 1 Februari 11:11 uur

Koop kaartjes

KeinderKupkesFeest – ʹOeteldonk, om te zoeneʹ

Het KeinderKupkesFeest is een super Oeteldonks feest voor het hele gezin, maar in het bijzonder voor kinderen tot en met 11 jaar. Tijdens dit feest dat natuurlijk door Z.K.H. Ruben I zal worden geopend, kan worden genoten van leuke optredens van clubkes en de KidzDj. Daarnaast zijn er fantastische spellen om te doen, kun je worden geschminkt en is er natuurlijk ook een knutsel- en timmerhoek! Voor elk kind wat wils! Er komt een plekje voor de allerkleinsten en voor de oudere kinderen wordt er ook iets bijzonders neergezet!

Vrijwilligers zijn altijd nodig, en dus welkom! Wil je ons meehelpen? Meld je dan per mail via kkf@oeteldonk.org

Informatie kaartverkoop

Vanaf zaterdag 1 februari om 11.11 uur start de verkoop van kaarten voor OC-evenementen zoals het Keinderkupkesfeest, Denderdeur, Oetelsation, Open Hof, het Vruugkwekkersconcert en het Grootpronkersontbijt. De kaartverkoop en -verstrekking loopt, net als andere jaren, via Ticketpoint. Grootpronkers kunnen vanaf donderdag 30 januari kaarten reserveren.

Keinderkupkesfeest
Voor het Keinderkupkesfeest zijn er dit jaar een aantal veranderingen. Om ervoor te zorgen dat dit mooie jeugdevenement op zaterdagmiddag ook écht een feest voor de kinderen is en blijft, geldt de volgende ‘regel’:

Kortingcodes
Ben je lid, dan ontvang je halverwege komende week (23 of 24 januari) je eventuele kortingscodes in je mailbox. Ticketpoint verstuurt je deze mail. Heb je op 25 januari nog geen mail ontvangen? Kijk eerst goed in je spambox, en neem anders contact op via dit vragenformulier.

Op welke korting heb je recht?

Wanneer je recht hebt op een korting vanuit je lidmaatschap, dan wordt deze verrekend over de netto ticketprijs (niet over de servicekosten derhalve). Alle prijzen zijn dus exclusief servicekosten.

LET OP! Als lid van de Oeteldonksche Club is het niet zo dat je automatisch recht hebt op een kaart voor de verschillende evenementen die horen bij je lidmaatschap. Je hebt het recht om de kaarten in de voorverkoop aan te schaffen, maar hierbij geldt nog steeds: op = op

Vragen?
Vragen over de kaartverkoop kunnen alleen via en door Ticketpoint worden behandeld. Kijk eerst eens op de pagina met de veelgestelde vragen die op de website van Ticketpoint staat.

Staat je vraag er niet bij? Dan kun je terecht op https://ticketpoint.nl/contact/ of https://klantenservice.ticketpoint.nl/.

Meer informatie:

Terug naar het overzicht

Terug naar boven